Komik Doğum Günü Mesajlarıı

Komik Doğum Günü Mesajlarıı Komik Doğum Günü Mesajları

Komik Doğum Günü Mesajlarıı

Şuanda Komik Doğum Günü Mesajlarıı isimli sayfayı görüntülüyorsunuz. Daha fazlası için  Sayfamızı sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Komik Doğum Günü Mesajları

Aşağıda sizler için birbirinde güzel 1 yaş doğum günü mesajları listeledik.
Canım kızımın ilk yaş gününü kutluyorum! Seninle geçirdiğim her an benim için bir hazine. Umarım hayatın boyunca bu kadar mutlu olursun. Seni çok seviyorum!
Melek yüzlü kızımın bir yaşına girmesi beni ne kadar mutlu ediyor bilemezsin. Her anınla dolu dolu geçmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun!
Küçük prensesim, bugün senin günün! İlk yaşını kutlamanın heyecanıyla dolup taşıyorum. Umarım bu özel günün senin için bir başlangıç olur ve hayatın boyunca mutluluk seninle olur.
Bir yaşına giren kızıma, hayatın boyunca her anın seni ne kadar mutlu ederse etsin, benim için yeterlidir. Doğum günün kutlu olsun, melek!
Minik kalbinin attığı her an, benim kalbim de seninle atıyor. Seninle geçirdiğim bu bir yılın ne kadar kıymetli olduğunu anlatamam. Doğum günün kutlu olsun, kuzum!
Kızım, senin gülüşün benim için dünyanın en değerli hazinesi. İlk yaş günün kutlu olsun, hayatın boyunca hep gülüp mutlu olman dileğiyle! Bugün senin doğum günün, minik prensesim! İlk yaşın senin için bol güzelliklerle dolu olsun. Bir ömür boyu sağlık, mutluluk ve sevgi seninle olsun. Kızımın bir yaşına girmesi benim için büyük bir mutluluk kaynağı. Seninle geçirdiğim her an, hayatımı daha anlamlı kılıyor. Doğum günün kutlu olsun, meleğim!
Küçük prensesim… Kalplerimizin ve hayatımızın krallığı üzerindeki görkemli saltanatın bugün tam bir yılını dolduruyor! Sonsuza kadar bu krallığın tek prensesi olacaksın. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun!
Bebeğim, sana bize verdiğin kadar büyük bir hediye veremeyiz. Çünkü bizim için en büyük hediye, bundan tam 365 gün önce bize armağan gibi gelişindi! Böyle güzel bir bebeğimiz olduğu için çok şanslıyız! Seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun!