Kova Burcu Haftalık Yorum

Kova Burcu Haftalık Yorum Kova Burcu Haftalık Yorumu ile bu hafta Kova burcunun aşk, iş ve para konularındaki gelişmeleri öğrenin. Bedava Haftalık Burçlar arasında özel olarak hazırlanan bu haftalık yorum, Kova Burcu için rehber niteliğindedir.

Kova Burcu Haftalık Yorum
victoryprofessionalcare.com

Kova Burcu Haftalık Yorum - Aşk, İş, Para Analizi ve Bedava Haftalık Burçlar

Kova Burcu Haftalık Yorumu ile bu hafta Kova burcunun aşk, iş ve para konularındaki gelişmeleri öğrenin. Bedava Haftalık Burçlar arasında özel olarak hazırlanan bu haftalık yorum, Kova Burcu için rehber niteliğindedir. Aşk hayatınızda neler olup bitiyor, iş yaşantınızdaki fırsatlar ve mali durumunuz ne durumda, hepsini Kova Burcu Haftalık Yorumu'nda bulabilirsiniz. Kova Burcu Haftalık Falı, gelecek haftanın enerjilerini anlamanıza yardımcı olacak ve yaşamınıza daha bilinçli bir perspektif kazandıracaktır. Kova Burcu bugün ve önümüzdeki günlerde karşılaşabileceğiniz olaylar hakkında bilgi sahibi olarak, haftanızı daha iyi planlayabilir ve daha etkili kararlar alabilirsiniz. Bedava Haftalık Burçlar içinde Kova Burcu Haftalık Yorumu ile haftanın getireceği sürprizleri önceden öğrenin ve hayatınıza daha olumlu bir yönde devam edin.
 

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (17 Haziran - 24 Haziran)

Kova ve yükselen Kovalar göz önünde olacağınız bir bayram sizi bekliyor. Kalabalık yerlerde olmayı sevebilirsiniz. Annenizin konu ve olaylarıyla da ilgili olabilirsiniz bu bayram genelinde. Bayramın ikinci günü, Pazartesi günü Merkür'ün Venüs’le ve Neptün’le olan dik açısı parayla ilgili konularda dikkatli adımlar atmanız gerektiğini söylüyor. Her tür girişiminizde risk içeren işlerinizde çok kolay yönlendirilebilir, kandırılabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan para ile ilgili konularda beklentileriniz yüksek olabilir ya da bu dönem aşk hayatınızın hareketlenmesi ile gereksiz bir sürü masrafa girebilirsiniz. Çocuğunuzun bu dönemde iş hayatı, bazı planlarında yapılacak harcamalar yüksek görünüyor ve burada bazı fedakarlıklar da devreye girebilir. Hayatınızda bir insan yoksa biriyle tanışabilirsiniz ama bu insandan bazı beklentileriniz olabilir ya da bu insan bazı söylemleriyle hareketleriyle sizi yanıltabilir. Özellikle riskli işlerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Pazartesi hem Merkür hem Venüs, Yengeç burcuna geçecek, bu da sizi sağlığınızda koruyan bir faktör olacak. Bu dönem çalışmayı seveceğiniz bir döngü içerisine giriyorsunuz. Hem gündelik hayatı rahat akıtacaksınız hem verimli olacaksınız, üreteceksiniz. Koruyacak kollayacaksınız hem de beraber çalıştığınız insanlara olan şefkatiniz yüksek olabilir. Beraber çalıştığınız insanlardan da güzel destek görme potansiyeliniz yüksek. Sağlığınız da iyiye gitmeye başlıyor özellikle mide sıkıntıları ve problemleriniz varsa göğüs bölgesi sıkıntıları ve problemleri, cilt sorunları yaşıyorsanız bayramın ikinci gününden sonraki 3 hafta boyunca bu alanlardan yana şanslı ve fırsatlı olacaksınız. Perşembe günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesiyle verimli olacağınız ve çok çalışacağınız bir döngü başlıyor. Ev ve aile hayatınızda inatçılıktan uzak durmaya çalışın. Evinizde yapılması gereken ne varsa bayramdan sonra Perşembe ve Cuma günü bu konuları ele alma zamanınız başlıyor. Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu 17 Haziran - 24 Haziran