Boğa Burcu Haftalık Yorum

Boğa Burcu Haftalık Yorum Boğa Burcu Haftalık Yorumu, bu hafta Boğa burcunu aşk, iş ve para konularında neler bekliyor merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Bedava Haftalık Burçlar arasında yer alan Boğa Burcu için hazırlanan bu haftalık yorum, sizlere günlük yaşamınızda rehberlik edecek önemli ipuçları sunuyor.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Boğa Burcu Haftalık Yorum - Aşk, İş, Para Analizi ve Bedava Haftalık Burçlar

Boğa Burcu Haftalık Yorumu, bu hafta Boğa burcunu aşk, iş ve para konularında neler bekliyor merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Bedava Haftalık Burçlar arasında yer alan Boğa Burcu için hazırlanan bu haftalık yorum, sizlere günlük yaşamınızda rehberlik edecek önemli ipuçları sunuyor. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler mi var, iş yaşantınızda hangi fırsatlar sizi bekliyor veya mali durumunuz nasıl şekillenecek, hepsini Boğa Burcu Haftalık Yorumu'nda bulabilirsiniz. Boğa Burcu  Haftalık Burç analizleri ile hayatınıza yön verin. Boğa Burcu Haftalık Falınızı okuyarak, gelecekteki olası olayları önceden keşfedin ve haftanızı planlayın. Bu detaylı analiz, Boğa Burcu'nun haftalık enerjilerini anlamanıza yardımcı olacak, böylece önünüzdeki günlerde daha bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (8 Temmuz - 15 Temmuz)

Boğa ve yükselen Boğalar Temmuz ayına kendi istek ve beklentilerinize önem vererek hayatınızdaki düzenlemelere ya da yapacaklarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Bu ay genelinde hızlı adımlar atacaksınız. Kazalara, düşünmeden hareket etmeye, içinizde tuttuğunuz enerjinin olur olmadık yerlerde patlamasına karşı da dikkatli olun. Salı günü Merkür'ün Aslan burcuna geçişiyle evinize, ailenize daha fazla enerjinizi harcayacak iletişiminizi ev ortamlarınızda sağlamaya başlayacaksınız. İletişimi ailenizde, aile büyüklerinizle ya da kendi kurduğunuz aile içerisinde yaşamak isteyebilirsiniz. Eve dair gayrimenkul adına bir adım atmak istiyorsanız ya da bu konularla ilgili bir girişiminiz olacaksa Merkür'ün bu geçişi size fayda sağlayacaktır. Merkür geçer geçmez Çarşamba günü Plüton'la karşıt açı içerisine giriyor. Burada bir fikir ayrılığı, anlaşmazlıklar, bir konunun uzaması ya da başkalarını ikna edemediğinizi görmeniz söz konusu olurken anne baba arasındaki anlaşmazlıklar iyice görünür olabilir. Sizin onlarla olan ilişkilerinize bir çeki düzen vermeniz gerekebilir. Cumartesi günkü Yeni ay iletişimsel işlerinizi hızlandırıyor. Yakın çevrenize dair vermek istediğiniz önemli kararlar varsa ya da satışa, tanıtıma, iletişime, ulaşıma, eğitime dayalı işleriniz varsa bu işlerinizde önemli adımları Yeni ayla beraber hızlandırabilirsiniz. Bu Yeni ayın konusu Sirius takım yıldızı demiştik, Sirius takım yıldızı kişiye büyük bir başarı, parlama gücü verir. Küçük başlayan olayların sonuçlarını iyice güzelleştirir ve büyütür o yüzden bu ay ve özellikle bu Yeni ayla beraber her tür girişimcilik tarafınızı ön plana çıkarın. Kafanızdaki planları hareketlendirecek işlerinizde yeniliklere yelken açmayı ihmal etmeyin. Akrabalarınızın ya da çok yakın dostlarınızın hayatında da önemli gelişmeler olabilir. Neptün gerilemeye başlıyor bu hafta genelinde sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda hareket etmekteydi. Bu alanlarda sonsuz verici ve bazen de hiç sınırlarınızı düşünmeden davranıyor olabilirsiniz. Şimdi Neptün'ün gerilemesi ile arkadaşlık ilişkilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu 8 Temmuz - 15 Temmuz