Boğa Burcu Haftalık Yorum

Boğa Burcu Haftalık Yorum Boğa Burcu Haftalık Yorumu, bu hafta Boğa burcunu aşk, iş ve para konularında neler bekliyor merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Bedava Haftalık Burçlar arasında yer alan Boğa Burcu için hazırlanan bu haftalık yorum, sizlere günlük yaşamınızda rehberlik edecek önemli ipuçları sunuyor.

Boğa Burcu Haftalık Yorum
victoryprofessionalcare.com

Boğa Burcu Haftalık Yorum - Aşk, İş, Para Analizi ve Bedava Haftalık Burçlar

Boğa Burcu Haftalık Yorumu, bu hafta Boğa burcunu aşk, iş ve para konularında neler bekliyor merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Bedava Haftalık Burçlar arasında yer alan Boğa Burcu için hazırlanan bu haftalık yorum, sizlere günlük yaşamınızda rehberlik edecek önemli ipuçları sunuyor. Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler mi var, iş yaşantınızda hangi fırsatlar sizi bekliyor veya mali durumunuz nasıl şekillenecek, hepsini Boğa Burcu Haftalık Yorumu'nda bulabilirsiniz. Boğa Burcu  Haftalık Burç analizleri ile hayatınıza yön verin. Boğa Burcu Haftalık Falınızı okuyarak, gelecekteki olası olayları önceden keşfedin ve haftanızı planlayın. Bu detaylı analiz, Boğa Burcu'nun haftalık enerjilerini anlamanıza yardımcı olacak, böylece önünüzdeki günlerde daha bilinçli kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (15 Nisan - 22 Nisan)

Boğa ve yükselen Boğalar iletişimi kuvvetli haftalardan bir tanesi başlıyor. Yakın çevrenize önceden vermiş olduğunuz sözleri bu hafta gerçekleştirmek üzere harekete geçeceksiniz. Yüksek ihtimalle bayram haftasıydı ondan önce birçok işinizi ertelediniz şimdi bu işler üzerinize üzerinize gelecek ve Çarşamba gününe kadar koşturmalarınız yüksek olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri ise daha çok ailevi konularla ilgili olacak, hafta sonuna doğru özel hayatınıza bir hazırlık dönemi geçireceksiniz. Hayatınızı gözden geçirdiğiniz bir dönem ve para ile ilgili konularda yanlış değerlendirmeleriniz olduysa bu hafta başında bu yanlış konuları yeniden ele alma, şifalandırma ya da kendinizi daha etkin ve kuvvetli görerek çok daha doğru kararlar alma konuları devrede olacak. Ama bu işler yarım kalmış, önceden konuşulmuş işler olsun. Sıfırdan bir işi konuşmamaya özen gösterin çünkü Merkür hala geri hareketinde olacak. Fırsatlarınızın çok yüksek olduğu bir dönem. Sosyal çevrenizdeki insanlarla girişeceğiniz işlerinizde fayda ve yardımlar göreceksiniz. Cuma günü Güneş’in Boğa burcuna geçmesiyle beraber bir ay boy boyunca kendinizi daha fazla ön plana çıkaracak, kendinize olan güveninizi tazeleyecek, sağlıkla ilgili konularda artık yorulduğunuz, bunaldığınız konuların geride kaldığını göreceksiniz. Bu dönem kişisel girişimler anlamında çok şanslı bir dönem ama sizin burcunuzda 8 Mayıs’ta oluşacak Yeni ayı beklemek çok daha faydalı ve etkin olabilir. Diğer taraftan arkanızdan birçok şey konuşuluyor olabilir ama bütün bunların size yaradığını görecek ve uzun zamandır küs olduğunuz bir insanla barışma ihtimalinizin devreye girdiğini ya da o insanı eskisi gibi kafaya takmadığınızı çok net göreceksiniz. Jüpiter ve Uranüs kavuşumu sizin burcunuzda olduğu için hayatınızda büyük yenilenmeler var. Hayatınız değişiyor ama bu değişim size büyük bir güç ver verecek önünüzde 13 yıllık bir fırsatlı dönemi açacak. Değişimlere direnmeyin kariyeriniz, aile hayatınız, anneyle ilgili konularda önemli bazı fırsatlar var ya da değişimler var. Değişimler bazen bizi korkutur ama bunlara verdiğimiz tepkiler bu dönem önemli olacak bu yüzden de bu dönem mümkün olduğunca değişimleri bir fırsat kapısı olarak görmeye özen gösterin. Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu 15 Nisan - 22 Nisan